Gustaviansk spegel

Gustaviansk spegel
Gustaviansk spegel
Gustaviansk spegel
Gustaviansk spegel

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, gustaviansk, förgylld, höjd 76 cm

Krönet med lagning, ombronserad och omförgylld, senare glas

284707

2014-12-21