Vas Hald

Vas Hald
Vas Hald
Vas Hald
Vas Hald
Vas Hald
Vas Hald
Vas Hald
Vas Hald

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VAS, Edward Hald, slipgraal, Orrefors nr 270M, signerad Edward Hald, höjd 19 cm

Fotringsnagg samt skrapmärken

284713

2014-12-21