Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VAS, Edward Hald, slipgraal, Orrefors nr 270M, signerad Edward Hald, höjd 19 cm
Fotringsnagg samt skrapmärken
284713
2014-12-21
Gör en kostnadsfri värdering här