Guillaum Dubois hans efterföljare, olja på pannå
Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
7 000 SEK
DUBOIS, Guillaum, hans efterföljare (Holland 1600/1700-tal): Landskap med kyrka och figurer på väg, olja på pannå, 33x45 cm
Proveniens: Konstnären Einar Forseth
Sprickor i pannån, mindre färgbortfall
284715
2014-12-21