Guillaum Dubois hans efterföljare, olja på pannå

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

7 000 SEK

DUBOIS, Guillaum, hans efterföljare (Holland 1600/1700-tal): Landskap med kyrka och figurer på väg, olja på pannå, 33x45 cm
Proveniens: Konstnären Einar Forseth

Sprickor i pannån, mindre färgbortfall

284715

2014-12-21