Björn Trägårdh vas Svenskt Tenn Stockholm 1936

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BJÖRN TRÄGÅRDH, vas, Svenskt Tenn, Stockholm 1936, tenn med dekor av band i mässing, märkt med änglamärket Svenskt Tenn K8, höjd 18 cm

mindre slitage och repor, något skev

284727

2014-12-21