Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BJÖRN TRÄGÅRDH, vas, Svenskt Tenn, Stockholm 1936, tenn med dekor av band i mässing, märkt med änglamärket Svenskt Tenn K8, höjd 18 cm
mindre slitage och repor, något skev
284727
2014-12-21
Gör en kostnadsfri värdering här