Max Liebermann etsning

Max Liebermann etsning
Max Liebermann etsning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LIEBERMANN, Max (1847-1935): Marknad, etsning, osignerad, 14x20 cm

284740

2014-12-21