Skrivbord i engelsk stil med mahognyfanér

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKRIVBORD, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, mahognyfanér, skrivskiva med klädd skiva, höjd 78, 152x90 cm

Skador, bortfall, höger låda med sprucken lådlist, nyckel saknas

284745

2014-12-21