Empirespegel

Empirespegel
Empirespegel
Empirespegel
Empirespegel
Empirespegel
Empirespegel

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGEL, 1800-tal, empire, förgylld samt bemålad dekor, fleuroner, gripar, krönt av delvis genombruten rosett, ca 106x56 cm

Renoverad, senare glas samt bakstycke

284751

2014-12-21