Omega, Certina armbandsur

Omega, Certina armbandsur
Omega, Certina armbandsur
Omega, Certina armbandsur
Omega, Certina armbandsur

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ARMBANDSUR, 2 st, Certina, Omega, mekaniska urverk (manuell), plexiglas, stål samt gulddoublé, diameter 15-34 mm

Slitage, glas med repor

284760

2014-12-28