Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ARMBANDSUR, 2 st, Certina, Omega, mekaniska urverk (manuell), plexiglas, stål samt gulddoublé, diameter 15-34 mm
Slitage, glas med repor
284760
2014-12-28
Gör en kostnadsfri värdering här