Ester Kjerner motiv Öland oljemålning

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KJERNER, Ester (1873-1952): Öländskt landskap, signerad E. Kjerner, Öland 1924, olja på pannå, 37x46 cm

284767

2014-12-21