Bordsdekoration Ryssland

Bordsdekoration Ryssland
Bordsdekoration Ryssland
Bordsdekoration Ryssland
Bordsdekoration Ryssland
Bordsdekoration Ryssland
Bordsdekoration Ryssland
Bordsdekoration Ryssland
Bordsdekoration Ryssland

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

8 000 SEK

BORDSDEKORATION, björn i förgylld brons på stomme i solid malakit, 1900-tal, Ryssland, höjd 12, längd 22 cm

284768

2014-12-21