Affisch Co-op

Affisch Co-op
Affisch Co-op

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AFFISCH, 1950-tal, "Co-op TE", signerad i trycket Bergh, Annons Svea, Svenska Tryckeri AB, ca 99x69 cm

Smärre fläck, hanteringsveck, kanterna med smärre revor

284789

2014-12-21