Miniatyrsekretär Karl Johan

Miniatyrsekretär Karl Johan
Miniatyrsekretär Karl Johan
Miniatyrsekretär Karl Johan
Miniatyrsekretär Karl Johan
Miniatyrsekretär Karl Johan
Miniatyrsekretär Karl Johan
Miniatyrsekretär Karl Johan
Miniatyrsekretär Karl Johan
Miniatyrsekretär Karl Johan
Miniatyrsekretär Karl Johan
Miniatyrsekretär Karl Johan
Miniatyrsekretär Karl Johan

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MINIATYRSEKRETÄR, Karl Johan, 1800-talets första hälft, fanerad med mahogny, inredning med lådor och benknoppar, lejontassar, höjd 31, 29,5X18 cm,

Skador, smärre kompletteringar, nyckel saknas

284807

2014-12-22