Miniatyrsekretär Karl Johan
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MINIATYRSEKRETÄR, Karl Johan, 1800-talets första hälft, fanerad med mahogny, inredning med lådor och benknoppar, lejontassar, höjd 31, 29,5X18 cm,
Skador, smärre kompletteringar, nyckel saknas
284807
2014-12-22