Matgrupp Alvar Aalto

Matgrupp Alvar Aalto
Matgrupp Alvar Aalto
Matgrupp Alvar Aalto
Matgrupp Alvar Aalto
Matgrupp Alvar Aalto
Matgrupp Alvar Aalto
Matgrupp Alvar Aalto
Matgrupp Alvar Aalto
Matgrupp Alvar Aalto
Matgrupp Alvar Aalto
Matgrupp Alvar Aalto
Matgrupp Alvar Aalto
Matgrupp Alvar Aalto
Matgrupp Alvar Aalto

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MATGRUPP, 5 dlr, Alvar Aalto, björk, bestående av bord, 4 stolar, bordets mått ca 74, 95x60

Skador, slitage

284819

2014-12-22