Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BORDSLAMPA, 1930-tal, art déco, nysilver, skärm med fransar, stomme med svärtat trä, höjd ca 46 cm
Försilvring med slitage, detaljer saknas, klippt elsladd
284846
2014-12-22
Gör en kostnadsfri värdering här