Dessertgafflar silver mm.
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
DESSERTGAFFLAR, 6 st, silver, Adolf Zethelius, Stockholm, 1828, längd ca 15,5, MJÖLK/GRÄDDKANNA, silver, otydliga stämplar, 1823, SUPKOPPAR, 1 par, GAB, 1900-tal, silver, total vikt 420 g
Dessertgafflar med stämplat äldre ägarmonogram
284866
2014-12-22