Dessertgafflar silver mm.

Dessertgafflar silver mm.
Dessertgafflar silver mm.
Dessertgafflar silver mm.
Dessertgafflar silver mm.
Dessertgafflar silver mm.
Dessertgafflar silver mm.
Dessertgafflar silver mm.
Dessertgafflar silver mm.
Dessertgafflar silver mm.
Dessertgafflar silver mm.

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

DESSERTGAFFLAR, 6 st, silver, Adolf Zethelius, Stockholm, 1828, längd ca 15,5, MJÖLK/GRÄDDKANNA, silver, otydliga stämplar, 1823, SUPKOPPAR, 1 par, GAB, 1900-tal, silver, total vikt 420 g

Dessertgafflar med stämplat äldre ägarmonogram

284866

2014-12-22