Svendsen oljemålning

Svendsen oljemålning
Svendsen oljemålning
Svendsen oljemålning
Svendsen oljemålning
Svendsen oljemålning
Svendsen oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SVENDSEN, F (Danmark, 1900-tal): Interiör, signerad, olja på duk, 49x38 cm

Färgbortfall

284881

2014-12-22