Elisabet Oscarsson färgserigrafi

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OSCARSSON, Elisabet (född 1950): Utan titel, signerad och daterad E. Oscarsson 95, numrerad 30/125, serigrafi, 37x106 cm

284891

2014-12-23