Per Ekström oljemålning motiv från Öland

Klubbat för:

23 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

PER EKSTRÖM, Per (1844-1935): Öländskt landskap, sign P Ekström, olja på duk, 39x69 cm

Möjlig duklagning på vänster kortsida, spikhål längs ramkant, smärre färgbortfall

284894

2014-12-23