Klubbat för:
23 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
PER EKSTRÖM, Per (1844-1935): Öländskt landskap, sign P Ekström, olja på duk, 39x69 cm
Möjlig duklagning på vänster kortsida, spikhål längs ramkant, smärre färgbortfall
284894
2014-12-23
Gör en kostnadsfri värdering här