Certina Blue Ribbon armbandsur i 14 k

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 500 SEK

CERTINA, 14 k guld, 1970-tal, herrarmbandsur, Blue Ribbon, automatiskt urverk, plexiglas, originalarmband i läder med spänne i gulddobulé, boett nr: 5809124, 357058, cal: 25-651, diameter 34 mm, inkl. originaletui

Urtavla samt glas med slitage

284900

2014-12-22