Certina Blue Ribbon armbandsur i 14 k
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
CERTINA, 14 k guld, 1970-tal, herrarmbandsur, Blue Ribbon, automatiskt urverk, plexiglas, originalarmband i läder med spänne i gulddobulé, boett nr: 5809124, 357058, cal: 25-651, diameter 34 mm, inkl. originaletui
Urtavla samt glas med slitage
284900
2014-12-22