Kabinettsskåp barock

Kabinettsskåp barock
Kabinettsskåp barock
Kabinettsskåp barock
Kabinettsskåp barock
Kabinettsskåp barock
Kabinettsskåp barock
Kabinettsskåp barock
Kabinettsskåp barock
Kabinettsskåp barock
Kabinettsskåp barock
Kabinettsskåp barock
Kabinettsskåp barock
Kabinettsskåp barock
Kabinettsskåp barock
Kabinettsskåp barock
Kabinettsskåp barock

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KABINETTSKÅP, 1700-tal barock, på senare benställning, träimitationsmåleri, inredning med smålådor, bemålade paneler, lådor och lock, höjd 68, 97,5x35 cm, nyckel finns

Senare bemålning, ytslitage

284901

2014-12-23