Arthur Percy oljemålning motiv från Öland

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PERCY, Arthur (1886-1976): "Landskap med kyrka" motiv från Öland, signerad och daterad Percy 1941, olja på pannå, 26x34 cm

284903

2014-12-23