Maja Bergh-Holterman oljemålning motiv från Öland

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERGH-HOLTERMAN, Maja (1900-tal): "Kvarnar Öland", singerad och daterad -52, olja på pannå, 26x34 cm

284904

2014-12-23