Nils Kreuger oljemålning med motiv av hästar

Klubbat för:

23 000 SEK

20 000 SEK

KREUGER, Nils (1858-1930): Betande hästar, signerad och daterad N Kreuger 23 juli 1903, olja på pannå, 23x32 cm,

284906

2014-12-23