Sture Lundgren akvarell med motiv från Öland

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LUNDGREN, Sture (1900-tal). "Väderkvarn på Alvaret" Öland, Svante Lundgren 1980, akvarell, 13x48 cm

284907

2014-12-23