Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RYD, Carl (1883-1958): "Bläsinge Öland östsidan", signerad och daterad Carl Ryd -39, olja på pannå, 37x54 cm
284908
2014-12-23
Gör en kostnadsfri värdering här