Carl Ryd oljemålning med motiv från Öland

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RYD, Carl (1883-1958): "Bläsinge Öland östsidan", signerad och daterad Carl Ryd -39, olja på pannå, 37x54 cm

284908

2014-12-23