Albert Theodor Gellerstedt akvareller

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GELLERSTEDT, Albert Theodor (1836-1914):2 st, Kustlandskap, signerade ATG, akvareller, 9x19 resp 8,5x22 cm

284909

2014-12-23