Lars Stenstad gouacher

Lars Stenstad gouacher
Lars Stenstad gouacher
Lars Stenstad gouacher
Lars Stenstad gouacher
Lars Stenstad gouacher
Lars Stenstad gouacher
Lars Stenstad gouacher
Lars Stenstad gouacher

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STENSTAD, Lars (född 1921) 2 st: "Rött Alvar I" resp "Hav och Alvar", signerade och en daterad -52, gouacher, 15x17 resp 17,5x20 cm

284917

2014-12-23