Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
LUNDGREN, Tyra (1897-1979): Fruktstilleben, signerad och daterad Tyra Lundgren -55, gouache på papper, 30x21 cm
PROVENIENS: Tyra Lundgren, därefter i arv inom familjen
Mindre marginalskador.
284932
2014-12-23