Kilian Christoffer Zoll oljemålning
Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
ZOLL, Kilian Christoffer (1818-1860): Porträtt av barn med violbukett, signerad och daterad K.Z. 1845, olja på duk, 31x27 cm
Målningen föreställer löjtnant Lars Frick med sin äldre syster Maria Frick som barn
284935
2014-12-23