Gösta Werner akvarell
2014-12-23
284938
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
WERNER, Gösta (1909-1989): Livboj, signerad G W, akvarell, 11x11,5 cm, bladmått 23x21 cm, oramad