Madeleine Pyk litografi

Madeleine Pyk litografi
Madeleine Pyk litografi

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PYK, Madeleine (född 1934): "Ateljén", ur sviten Barndomen, 1977, signerad och numrerad Madeleine Pyk, 130/250, färglitografi, tryckt av Fernand Mourlot, Paris (blindstämpel), 33x41 cm

284940

2014-12-23