Palle Nielsen grafiska blad

Palle Nielsen grafiska blad
Palle Nielsen grafiska blad
Palle Nielsen grafiska blad
Palle Nielsen grafiska blad
Palle Nielsen grafiska blad
Palle Nielsen grafiska blad
Palle Nielsen grafiska blad
Palle Nielsen grafiska blad
Palle Nielsen grafiska blad
Palle Nielsen grafiska blad
Palle Nielsen grafiska blad
Palle Nielsen grafiska blad
Palle Nielsen grafiska blad
Palle Nielsen grafiska blad

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

NIELSEN, Palle (Danmark 1920-2000): (7 st) Figurkompositioner, monogramsignerade och daterade PN 75, grafiska blad, bildmått ca 5,5x9,5 - 8x11 cm, märkta med nr 10, 15, 18, 20, 39, 42, 45, oramade, monterade på kartong

284952

2014-12-23