Palle Nielsen grafiska blad
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
NIELSEN, Palle (Danmark 1920-2000): (7 st) Figurkompositioner, monogramsignerade och daterade PN 75, grafiska blad, bildmått ca 5,5x9,5 - 8x11 cm, märkta med nr 10, 15, 18, 20, 39, 42, 45, oramade, monterade på kartong
284952
2014-12-23