Elu Trjektoor skulptur i mixed media

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TRAJEKTOOR, Elu (Estland 1900-tal): Skulptur, signerad och daterad 1982, mixed media, höjd ca 32, längd 56 cm

284958

2014-12-23