japanska träsnitt

japanska träsnitt
japanska träsnitt
japanska träsnitt
japanska träsnitt

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JAPANSKA TRÄSNITT, 2 st, 1800-talets senare del, Kabukiskådespelare resp Samuraj, obanformat

Skador, slitage, fläckar

284961

2014-12-27