Palle Nielsen grafiska blad
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
NIELSEN, Palle (Danmark 1920-2000): (6 st) Fasadkompositioner, monogramsignerade och daterade PN 75, grafiska blad, bildmått ca 5x6 - 11x8 cm, märkta med nr 2, 12, 16, 36, 42, 29, oramade
284963
2014-12-23