Barbro Bäckström Vågform
Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
BARBRO BÄCKSTRÖM (1939-1990): Vågform, signerad, daterad och numrerad Barbro Bäckström 1967, 2/2. Metall, 51x65 cm.
PROVENIENS: Inköpt direkt från konstnären av nuvarande ägare
Skador, repor
284973
2015-01-28