Barbro Bäckström Vågform

Barbro Bäckström Vågform
Barbro Bäckström Vågform

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

BARBRO BÄCKSTRÖM (1939-1990): Vågform, signerad, daterad och numrerad Barbro Bäckström 1967, 2/2. Metall, 51x65 cm.
PROVENIENS: Inköpt direkt från konstnären av nuvarande ägare

Skador, repor

284973

2015-01-28