Yrjö Edelmann litografi
2014-12-23
284975
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EDELMANN, Yrjö (född 1941): Skrynklat papper, signerad Y Edelmann, 87/150, färglitografi, 74x59 cm