Kandelabrar C. Bonnefond

Kandelabrar C. Bonnefond
Kandelabrar C. Bonnefond
Kandelabrar C. Bonnefond
Kandelabrar C. Bonnefond
Kandelabrar C. Bonnefond
Kandelabrar C. Bonnefond
Kandelabrar C. Bonnefond
Kandelabrar C. Bonnefond
Kandelabrar C. Bonnefond
Kandelabrar C. Bonnefond

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

C. BONNEFOND, kandelabrar, 1 par, Paris, Frankrike 1900-talets början, försilvrat tenn, varje kandelaber med tre ljusarmar, en signerad C. BONNEFOND samt undertill F, höjd 33,5 cm

Sliten försilvring, renoverade

284976

2014-12-24