Kandelabrar C. Bonnefond
Klubbat för:
7 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
C. BONNEFOND, kandelabrar, 1 par, Paris, Frankrike 1900-talets början, försilvrat tenn, varje kandelaber med tre ljusarmar, en signerad C. BONNEFOND samt undertill F, höjd 33,5 cm
Sliten försilvring, renoverade
284976
2014-12-24