Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LINDERHOLM, Lena A (född 1947): "Skördetid", signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 60x80 cm, oramad
284979
2014-12-23
Gör en kostnadsfri värdering här