Gösta Werner litografier

Gösta Werner litografier
Gösta Werner litografier
Gösta Werner litografier
Gösta Werner litografier
Gösta Werner litografier
Gösta Werner litografier

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WERNER, Gösta (1909-1989): (4 st) Marina motiv, signerade, färlitografier, varierande mått, bladmått 54x62-76x56 cm, oramade

Hanteringsveck

284983

2014-12-23