Carl Fredrik Reuterswärd färglitografier

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

REUTERSWÄRD, Carl Fredrik (född 1934):(3) Kompositioner, signerade CFR, färglitografier, vardera bladmått ca 62x45 cm, oramade

284987

2014-12-23