Ulrica Hydman-Vallien färglitografi
2014-12-23
284993
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
HYDMAN-VALLIEN, Ulrica (född 1938): Figurkomposition, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 62x86 cm, oramad