Carl Eldh skulptur

Carl Eldh skulptur
Carl Eldh skulptur
Carl Eldh skulptur
Carl Eldh skulptur
Carl Eldh skulptur
Carl Eldh skulptur
Carl Eldh skulptur
Carl Eldh skulptur
Carl Eldh skulptur
Carl Eldh skulptur
Carl Eldh skulptur
Carl Eldh skulptur
Carl Eldh skulptur
Carl Eldh skulptur

Klubbat för:

21 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ELDH, Carl (1873-1954): "Innocence", signerad C. J. Eldh 1900, Paris, gips, höjd ca 88 cm

Slitage, mindre skador

284997

2014-12-23