Sixten Haag mappen Apoteket Storken

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HAAGE, Sixten (född 1926): Mapp "Apoteket Storken", 6 grafiska blad, torrnål / mezzotint och färglitografi, signerade, EA, varierande mått, oramade

Mapp skadad

285003

2014-12-23