Mårten Andersson omslagsmapp

Mårten Andersson omslagsmapp
Mårten Andersson omslagsmapp

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANDERSSON, Mårten (född 1934): Omslagsmapp till "5 brev från byn", akvarell, signerad Mårten A, numrerad 186, ca 63x45 cm

Slitage, bladen ingår ej

285006

2014-12-23