Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HAAGE, Sixten (född 1926): Mapp "Lyckan att vara svensk", (5+1 st) torrnålgravyrer/mezzotint, signerade, numrerade 7/75, 33x30 cm, tackkort/ etsning medföljer, oramade
285025
2014-12-24
Gör en kostnadsfri värdering här