Sixten Haage grafikmapp

Sixten Haage grafikmapp
Sixten Haage grafikmapp
Sixten Haage grafikmapp
Sixten Haage grafikmapp
Sixten Haage grafikmapp
Sixten Haage grafikmapp
Sixten Haage grafikmapp
Sixten Haage grafikmapp

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HAAGE, Sixten (född 1926): Mapp "Lyckan att vara svensk", (5+1 st) torrnålgravyrer/mezzotint, signerade, numrerade 7/75, 33x30 cm, tackkort/ etsning medföljer, oramade

285025

2014-12-24