Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 000 SEK
DIETMAN, Erik (1937-2002): "Hommage à Arthur Cravan", signerad och daterad -76 numrerad 43/170, färglitografi, bladmått 25,5x36,5 cm, oramad
Smärre hörnveck
285031
2014-12-24
Gör en kostnadsfri värdering här