Fickur i 14 k guld
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FICKUR, 14 k guld, 1920/30-tal, savonett, innerboett i metall, förgylld urtavla Chronometre Svyr med arabiska siffror, breguetspiral, boett nr: 281091, diameter 51 mm, vikt ca 73 g, läderetui medföljer
285037
2014-12-25